Töm listan

Är du säker på att du vill tömma listan?
Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontakta oss

Se vårt sortiment här

(länken öppnas i nytt fönster)

 

Julia Fredäng Marknadschef   0768175867 julia.fredang@ahlsell.se

Säljorganisation Platsgjutet

Namn Roll Telefon E-post
  Växel 0582-126 00 betongkomplement@ahlsell.se
Alexander Silverlund Försäljningschef Platsgjutet

072-5978698

Alexander.silverlund@ahlsell.se

Kimmo Rousu Specialistsäljare, Övre Norrland 070-619 99 82 kimmo.rousu@ahlsell.se
Tomas Salonen Specialistsäljare, Nedre Norrland 070-634 53 51 tomas.salonen@ahlsell.se
Markus Andersson Specialistsäljare, Sthlm/Mälardalen 070-521 01 46 markus.andersson@ahlsell.se
Peter Larsson Specialistsäljare, Stockholm 070-521 01 89 peter.pl.larsson@ahlsell.se
Göran Nilsson Specialistsäljare, Stockholm 072-597 86 90 goran.m.nilsson@ahlsell.se
Mathias Elofsson Specialistsäljare, Mellan 070-576 40 67 mathias.elofsson@ahlsell.se
Jonas Falk Specialistsäljare, Väst 070-545 21 07 jonas.falk@ahlsell.se
Mattias Lundgren Specialistsäljare, Syd 070-521 01 86 mattias.lundgren@ahlsell.se
Thomas Andersson Specialistsäljare, Sydost 072-533 68 44 thomas.andersson@ahlsell.se
Rasmus Karlsson Innesäljare 070-568 56 14 rasmus.karlsson@ahlsell.se
Mikaela Andersson Innesäljare 072-455 46 79 mikaela.andersson@ahlsell.se

Säljorganisation Prefab & Montage

 

Namn Roll Telefon E-post
  Växel 010-476 07 50 betongkomplement@ahlsell.se
Magnus Gonnardsson Försäljningschef Prefab 070-513 51 38
magnus.gonnardson@ahlsell.se
Mikael Larsson KAM stora projekt 070-882 65 51 mikael.e.larsson@ahlsell.se
Emil Eriksson Specialistsäljare 076-309 78 99 emil.ee.eriksson@ahlsell.se
Stefan Hassdal Innesäljare 070-580 20 31 stefan.hassdal@ahlsell.se
Nicklas Frölander Innesäljare 070-312 47 38 nicklas.frolander@ahlsell.se
Anders Gustavsson Innesäljare 070-580 20 69 anders.s.gustavsson@ahlsell.se
Henrik Jönsson Lagerchef/Innesäljare 072-580 20 09 henrik.jonsson@ahlsell.se

Teknisk avdelning

Namn Roll Telefon E-post
Andreas Israelsson Teknisk chef 0582- 37 00 70 andreas.israelsson@ahlsell.se
Albin Ihs Teknikspecialist 072-598 78 20 Albin.ihs@ahlsell.se
Fredrik Vestergård Teknikspecialist 0582- 37 00 72 fredrik.vestergard@ahlsell.se
Daniel Ågren Teknikspecialist 010- 155 61 91 daniel.agren@ahlsell.se

Betongkomplement

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript