Töm listan

Är du säker på att du vill tömma listan?
Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontakta våra beslagsäljare

Vi hjälper dig gärna med att få till de bästa produkt- och projektlösningarna. Vi kan specificera och beräkna sakvaror, beslag och inredning utifrån era handlingar som exempelvis ritningar, bygg- och rumsbeskrivningar.

Hitta din beslagssäljare här

Namn Region Telefon   E-post
Towe Tuolja Övre Norrland 0920-23 50 85 towe.tuolja@ahlsell.se
Linda Sahlin Nedre Norrland 060-67 13 59 linda.sahlin@ahlsell.se
Emma Klint Dalarna, Gävleborg 0243-25 73 76 emma.klint@ahlsell.se
Helena Johansson Stockholm 08-474 51 53 helena.johansson@ahlsell.se
Hans Birgersson Stockholm 08-474 51 65 hans.birgersson@ahlsell.se
Emilia Sjögren Stockholm 08-625 39 04 emilia.sjogren@ahlsell.se
Therese Windahl Uppsala, Norra Stockholm 018-14 92 05 therese.windahl@ahlsell.se
Ulrika Jahrmarkt Uppsala, Norra Stockholm 018-14 92 13 ulrika.jahrmarkt@ahlsell.se
Anna Ossowicki Värmland, Dalsland, Örebro, Mälardalen 054-454 01 36 anna.ossowicki@ahlsell.se
Jennifer Mäntylä Östergötland 011-21 58 28 jennifer.mantyla@ahlsell.se
Andreas Fagerdahl Östergötland 011-21 58 23 andreas.fagerdahl@ahlsell.se
Andreas Benne Småland, Blekinge 0470-71 79 19 andreas.benne@ahlsell.se
Roger Bendz Småland, Blekinge 0470-71 79 11 roger.bendz@ahlsell.se
Johan Engqvist Småland, Blekinge 036-30 97 78 johan.engqvist@ahlsell.se
Anna Samuelsson Västra Götaland, Norra Halland 0303-24 63 66 anna.samuelsson@ahlsell.se
Monica Gjertsson Västra Götaland, Norra Halland 031-58 88 25 monica.gjertsson@ahlsell.se
Stefan Genberg Halland & Skåne 035-16 29 96 stefan.genberg@ahlsell.se
Michael Hyleborg Halland & Skåne 040-38 03 19 michael.hyleborg@ahlsell.se

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Ahlsell

Cookies är inaktiverat. För att sajten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.