Töm listan

Är du säker på att du vill tömma listan?
Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontaktuppgifter

Är du intresserad av att bli leverantör till Ahlsell eller har frågor? Välkommen att kontakta oss.

Kontaktuppgifter till ansvarig inköpschef:

Bygg – Mikael Arvered, mail: mikael.arvered@ahlsell.se, tel: +4686806204
El – Jan Christiansen, mail: jan.christiansen@ahlsell.se, tel: +4686857035
Kyl – Roger Wranér, mail: roger.wraner@ahlsell.se, tel: +4687757739
VA & Mark – Bengt Jacobsson, mail: bengt.jacobsson@ahlsell.se, tel: +4686857006
Ventilation & Teknisk isolering – Jesper Svedberg, mail: jesper.svedberg@ahlsell.se, tel: +4686857057
Verktyg & Maskiner (inkl Förvaring & Hantering, Förbrukningsvaror, Personligt skydd, Infästning och Kemteknik) – Carl Dorninger, mail: carl.dorninger@ahlsell.se, tel: +4640142980
Värme & Sanitet – Anders Goliath, mail: anders.goliath@ahlsell.se, tel: +4686857077

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Ahlsell

Cookies är inaktiverat. För att sajten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.