Dräneringspumpbrunn DPB3.0-Flex, a-collection - DPB3.0-FLEX400X3000MM (ØxH) A-COLLECTION
a-collection
Dräneringspumpbrunn DPB3.0-Flex, a-collection
DPB3.0-FLEX400X3000MM (ØxH) A-COLLECTION
Artikelnummer:
 för att se saldo och pris
Dräneringsbrunn med pump för regn och gråvatten. Inklusive nivåvippa.
  • Artikelnummer:
  • Materialklass
    PHL010
Teknisk data
  • Anslutningsdimension utloppssida: 1 1/4" (32)
  • Anslutning utloppssida: Invändig gänga G, cylindrisk (ISO 228-1)
  • Märkspänning: 230 V
  • Utvändig rördiameter anslutning utloppssida: 110 mm
  • Utförande: H=3000 mm