Disklåda Monarch, Stala - STALA DISKLÅDA MONARCH-50A ANTRACIT
Stala
Disklåda Monarch, Stala
STALA DISKLÅDA MONARCH-50A ANTRACIT
Artikelnummer:
Lev. artikelnr:
MONARCH-50A
 för att se saldo och pris
Disklåda Monarch i rostfritt stål med PVD-coating ytbehandling. 1 disklåda.
  • Artikelnummer:
  • Lev. artikelnr:
    MONARCH-50A
  • Ean artikelnr:
  • Materialklass
    PDB12B
Teknisk data
  • Antal hoar: 1
  • Bredd/Diameter: 540 mm
  • Djup: 450 mm
  • Höjd: 200 mm
  • Armaturhål: Ingen
  • Utförande: 50A Antracit