Armacell
Ytbeklädda slangar AF-5, Arma-Chek Silver, Förlimmad
ARMA-CHEK SILVER AFSI-5-168 RÖRISOLERING 1M/ST
Artikelnummer:
Lev. artikelnr:
AFSI-5-168
 för att se saldo och pris
Brandklassning CL-s3,d0.
Tjocklekstolerans
19 - 31 mm: ±2,5 mm
> 31 mm: ±3,0 mm
  • Artikelnummer:
  • Lev. artikelnr:
    AFSI-5-168
  • Ean artikelnr:
  • Materialklass
    POG690
Teknisk data
  • Övriga förp.storlekar: 2 M
  • Typ: Arma-Chek Silver
  • Rördiameter: 168 mm
  • Tjocklek: 33 mm
  • Längd: 1000 mm
  • Ytterdiameter: 242 mm