Innova U-MATCH 6 V2 Kasettimalli - IGZCAPS35V2NI-1 GUD35T1/A-S
Innova
Innova U-MATCH 6 V2 Kasettimalli
IGZCAPS35V2NI-1 GUD35T1/A-S
Article number:
Suppl. article no:
ET010N2320
 to see price and stock
  • Article number:
  • Suppl. article no:
    ET010N2320
  • Material class
    RV2180
Technical data
  • Cooling output: 3.5 kW
  • Heating output: 4.0 kW
  • Refrigerant: R32
  • Energy class: A++/A+
  • SCOP: 4.2
  • Air volume: 40-600 m³/h
  • Noise level: 29-36 dB(A)
  • Connection: 1/4" x 3/8"
  • Voltage: 1x230 V
  • Width: 570 mm
  • Deep: 570 mm
  • Height: 260 mm