Töm listan

Är du säker på att du vill tömma listan?
Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontakta oss

Se vårt sortiment här

(länken öppnas i nytt fönster)

Säljorganisation Platsgjutet

Namn Roll Telefon   Mobil   E-post
  Växel 0582-126 00   betongkomplement@ahlsell.se
Julia Fredäng Marknadschef   0768175867 julia.fredang@ahlsell.se
Alexander Silverlund Försäljningschef Platsgjutet och Tf Prefab  

072-5978698

Alexander.silverlund@ahlsell.se

Kimmo Rousu Specialistsäljare, Övre Norrland   070-619 99 82 kimmo.rousu@ahlsell.se
Tomas Salonen Specialistsäljare, Nedre Norrland   070-634 53 51 tomas.salonen@ahlsell.se
Markus Andersson Specialistsäljare, Sthlm/Mälardalen   070-521 01 46 markus.andersson@ahlsell.se
Peter Larsson Specialistsäljare, Stockholm   070-521 01 89 peter.pl.larsson@ahlsell.se
Göran Nilsson Specialistsäljare, Stockholm   072-597 86 90 goran.m.nilsson@ahlsell.se
Mathias Elofsson Specialistsäljare, Mellan   070-576 40 67 mathias.elofsson@ahlsell.se
Jonas Falk Specialistsäljare, Väst   070-545 21 07 jonas.falk@ahlsell.se
Mattias Lundgren Specialistsäljare, Syd   070-521 01 86 mattias.lundgren@ahlsell.se
Rasmus Karlsson Innesäljare 0582-37 00 71 070-568 56 14 rasmus.karlsson@ahlsell.se
Olle Gustafsson Innesäljare 0582-37 00 93 073-622 28 28 olle.gustafsson@ahlsell.se
Michael Karlsson Innesäljare 0582-126 05 070-216 53 81 michael.mk.karlsson@ahlsell.se

Säljorganisation Prefab & Montage

 

Namn Roll Telefon   Mobil   E-post
  Växel 010-476 07 50   betongkomplement@ahlsell.se
Alexander Silverlund Försäljningschef   072-597 86 98 alexander.silverlund@ahlsell.se
Mikael Larsson KAM stora projekt 010-476 07 51 070-882 65 51 mikael.larsson@ahlsell.se
Magnus Gonnardsson Specialistsäljare 010-476 07 53 070-513 51 38 magnus.gonnardson@ahlsell.se
Joakim Wengefelt Specialistsäljare 010-476 07 55 070-526 20 36 joakim.wengefelt@ahlsell.se
Stefan Hassdal Innesäljare 010-476 07 57 070-580 20 31 stefan.hassdal@ahlsell.se
Nicklas Frölander Innesäljare 010-476 07 56 070-312 47 38 nicklas.frolander@ahlsell.se
Anders Gustavsson Innesäljare 010-476 07 54 070-580 20 69 anders.s.gustavsson@ahlsell.se
Henrik Jönsson Lagerchef/Innesäljare   +46725802009 henrik.jonsson@ahlsell.se

Teknisk avdelning

Namn Roll Telefon E-post
Andreas Israelsson Teknisk chef 0582 370070 andreas.israelsson@ahlsell.se
Albin Ihs Teknisk innesäljare 0760171061 Albin.ihs@ahlsell.se
Fredrik Vestergård Teknikspecialist 0582 370072 fredrik.vestergard@ahlsell.se
Rikard Torung Teknikspecialist 0725987907 rikard.torung@ahlsell.se
Daniel Ågren Teknikspecialist 010 1556191 daniel.agren@ahlsell.se

Betongkomplement

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Ahlsell

Cookies är inaktiverat. För att sajten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.