Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontakta SKB

SKB Väst har över 20 års erfarenhet av ingjutningsgods och montagedetaljer till bygg och prefab
industrin. Genom sammanslagningen med HauCon och Ahlsell har vi tagit steget till nya höjder
med logistik och betongkomplement i världsklass.

Kontakta SKB

Namn Roll Telefon E-post
Mikael Larsson Försäljningschef 010 476 07 51 mikael.larsson@skbvast.se
Thomas Larsson Innesäljare/Platschef 010 476 07 52 thomas.larsson@skbvast.se
Magnus Gonnardsson KAM/Innesäljare 010 476 07 53 magnus.gonnardsson@skbvast.se
Joakim Wengefelt Specialistsäljare 010 476 07 54 joakim.wengefelt@ahlsell.se
Anders Gustavsson Innesäljare 010 476 07 54 anders.s.gustavsson@ahlsell.se
Nicklas Frölander Innesäljare 010 476 07 56 nicklas.frolander@skbvast.se
Stefan Hassdal Innesäljare 010 476 07 57 stefan@skbvast.se

SKB en del av Ahlsell

SKB Väst - Prefab
Hantverksvägen 21
443 61 Stenkullen


Vxl: 010-476 07 50
Mån-Fre: 07:00-16:30

Betongkomplement

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Ahlsell

Cookies är inaktiverat. För att sajten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.