Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontakta HauCon

HauCon är en leverantör av byggprodukter inom områdena betong, armering och formsättning. Genom sammanslagningen med SKB Väst och Ahlsell har vi tagit steget till nya höjder med logistik och betongkomplement i världsklass.

Se vårt sortiment här

(länken öppnas i nytt fönster)

Specialistsäljare

Namn Region Mobil E-post
Kimmo Rousu Övre Norrland 070 619 99 82 kimmo.rousu@ahlsell.se
Tomas Salonen Nedre Norrland 070 634 53 51 tomas.salonen@ahlsell.se
Markus Andersson Sthlm/Mälardalen 070 521 01 46 markus.andersson@ahlsell.se
Göran Nilsson Stockholm 072 597 86 90 goran.m.nilsson@ahlsell.se
Mathias Elofsson Mellan 070 576 40 67 mathias.elofsson@ahlsell.se
Jonas Falk Väst 070 545 21 07 jonas.falk@ahlsell.se
Alexander Silverlund Väst/Sydost 072 597 86 98 alexander.silverlund@ahlsell.se
Mattias Lundgren Syd 070 521 01 86 mattias.lundgren@ahlsell.se

Innesäljare

Namn Telefon Mobil E-post
Christer Skagö 0582 126 05 070 216 53 81 christer.skago@ahlsell.se
Rasmus Karlsson 0582 37 00 71 070 568 56 14 rasmus.karlsson@ahlsell.se
Olle Gustafsson 0582 37 00 93 073 622 28 28 olle.gustafsson@ahlsell.se
Ken Sparr   072 597 86 50 ken.sparr@ahlsell.se

Teknisk Support

Namn Support Telefon Mobil E-post
Andreas Israelsson Teknisk chef 0582 37 00 70 070 251 79 91 andreas.israelsson@ahlsell.se
Daniel Ågren Teknisk support   070 521 05 06 daniel.agren@ahlsell.se
Fredrik Vestergård Teknisk support 0582 37 00 72 073 739 11 36 fredrik.vestergard@ahlsell.se

Ledning

Namn Roll Telefon Mobil E-post
Malin Öster Marknadskoordinator 0582 37 00 92 073 960 17 29 malin.oster@ahlsell.se
Stefan Falk Försäljningschef 08-474 51 71 070 632 95 25 stefan.falk@ahlsell.se

HauCon en del av Ahlsell

Ahlsell Sverige AB
Utkällevägen 16
694 91 Hallsberg


Vxl: 0582-126 00
Mån-Fre: 07:00-16:30

Från v. 25 - t.o.m. v.35 kommer vi ha sommartider på växeln 07.00-16.00.

Betongkomplement

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Ahlsell

Cookies är inaktiverat. För att sajten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.