Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontakta våra specialister inom betongkomplement

Se vårt sortiment här

(länken öppnas i nytt fönster)

Säljorganisation Platsgjutet

Namn Roll Telefon   Mobil   E-post
  Växel 0582-126 00   betongkomplement@ahlsell.se
Stefan Falk Försäljningschef 08-474 51 71 070-632 95 25 stefan.falk@ahlsell.se
Alexander Silverlund Försäljningschef   072-597 86 98 alexander.silverlund@ahlsell.se
Kimmo Rousu Specialistsäljare, Övre Norrland   070-619 99 82 kimmo.rousu@ahlsell.se
Tomas Salonen Specialistsäljare, Nedre Norrland   070-634 53 51 tomas.salonen@ahlsell.se
Markus Andersson Specialistsäljare, Sthlm/Mälardalen   070-521 01 46 markus.andersson@ahlsell.se
Peter Larsson Specialistsäljare, Stockholm   070-521 01 89 peter.pl.larsson@ahlsell.se
Göran Nilsson Specialistsäljare, Stockholm   072-597 86 90 goran.m.nilsson@ahlsell.se
Mathias Elofsson Specialistsäljare, Mellan   070-576 40 67 mathias.elofsson@ahlsell.se
Jonas Falk Specialistsäljare, Väst   070-545 21 07 jonas.falk@ahlsell.se
Mattias Lundgren Specialistsäljare, Syd   070-521 01 86 mattias.lundgren@ahlsell.se
Andreas Israelsson Teknisk chef 0582-37 00 70 070-251 79 91 andreas.israelsson@ahlsell.se
Daniel Ågren Teknisk rådgivare 010-155 61 91 070-521 05 06 daniel.agren@ahlsell.se
Fredrik Vestergård Teknisk rådgivare 0582-37 00 72 073-739 11 36 fredrik.vestergard@ahlsell.se
Rasmus Karlsson Innesäljare 0582-37 00 71 070-568 56 14 rasmus.karlsson@ahlsell.se
Olle Gustafsson Innesäljare 0582-37 00 93 073-622 28 28 olle.gustafsson@ahlsell.se

Säljorganisation Prefab & Montage

Namn Roll Telefon   Mobil   E-post
  Växel 010-476 07 50   betongkomplement@ahlsell.se
Alexander Silverlund Försäljningschef   072-597 86 98 alexander.silverlund@ahlsell.se
Mikael Larsson KAM stora projekt 010-476 07 51 070-882 65 51 mikael.larsson@ahlsell.se
Magnus Gonnardsson Specialistsäljare 010-476 07 53 070-513 51 38 magnus.gonnardson@ahlsell.se
Joakim Wengefelt Specialistsäljare 010-476 07 55 070-526 20 36 joakim.wengefelt@ahlsell.se
Stefan Hassdal Innesäljare 010-476 07 57 070-580 20 31 stefan.hassdal@ahlsell.se
Nicklas Frölander Innesäljare 010-476 07 56 070-312 47 38 nicklas.frolander@ahlsell.se
Anders Gustavsson Innesäljare 010-476 07 54 070-580 20 69 anders.s.gustavsson@ahlsell.se
Thomas Larsson Innesäljare 010-476 07 52 070-573 20 63 thomas.i.larsson@ahlsell.se

Betongkomplement

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Ahlsell

Cookies är inaktiverat. För att sajten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.