Orderrader: 0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontakta Ahlsell belysning

Belysningsmarknaden genomgår den största förändringen sedan glödlampan, från traditionell teknik till LED och styrsystem. Vi har resurserna att sätta ihop de bästa belysningslösningarna genom att bistå med produktval, leverantörsval, projektering, kalkylering, ljusberäkningar och logistik. Genom att samarbeta med de starkaste varumärkena säkerställer vi att du alltid ligger i frontlinjen när det gäller teknikutvecklingen.

Ahlsells belysningsorganisation

Namn Roll Telefon E-post
Per-Erik Forsman Specialistsäljare Belysning Övre Norrland 0910 73 21 25 per-erik.forsman@ahlsell.se
Vakant Specialistsäljare Belysning Nedre Norrland Vakant Vakant
David Larsson Specialistsäljare Belysning Stockholm 072 581 73 14 david.m.larsson@ahlsell.se
Jännu Utterström Innesäljare Belysning Stockholm 018 66 15 14 jannu.utterstrom@ahlsell.se
Malin Ring Innesäljare Belysning Stockholm 08 680 62 51 malin.ring@ahlsell.se
Anna Hammar Specialistsäljare Belysning Mellan 072 597 86 68 anna.hammar@ahlsell.se
Johan Youssef Innesäljare Belysning Mellan 019 19 79 07 johan.youssef@ahlsell.se
Henrik Lindqvist Innesäljare Belysning Mellan 054 454 01 22 henrik.lindqvist@ahlsell.se
Sören Wester Innesäljare Belysning Mellan 021 37 20 04 soren.wester@ahlsell.se
Vakant Specialistsäljare Belysning Öst Vakant Vakant
Stefan Martinsson Innesäljare Belysning Öst 013 37 17 07 stefan.martinsson@ahlsell.se
Fredrik Karlesand Specialistsäljare Belysning Sydost 0480 42 54 23 fredrik.karlesand@ahlsell.se
Tony Uhre Specialistsäljare Belysning Göteborg/Väst 031 742 40 55 tony.uhre@ahlsell.se
Jothanna Lund Persson Specialistsäljare Belysning Väst 050 046 43 70 jothanna.lund.persson@ahlsell.se
Magnus Eriksson Specialistsäljare Belysning Göteborg 031 742 40 61 magnus.eriksson@ahlsell.se
Anna Engström Specialistsäljare Belysning Syd 040 38 03 54 anna.engstrom@ahlsell.se
Peter Predler Specialistsäljare Belysning Syd 040 14 29 51 peter.predler@ahlsell.se
Thomas Bramsgård Marknadschef Belysning 08 685 70 61 thomas.bramsgard@ahlsell.se
Stefan Hernström Kommersiell Produktchef Belysning 08 685 70 48 stefan.hernstrom@ahlsell.se
Johan Kejler Teknisk Produktchef Belysning 08 685 70 52 johan.kejler@ahlsell.se
Urban Hultqvist Teknisk Produktchef Belysning 010 471 19 00 urban.hultqvist@ahlsell.se

Belysning, Armaturer, Ljuskällor

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Ahlsell

Cookies är inaktiverat. För att sajten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.