Orderrader:
0

Töm inköpslista

Du har 0 orderrader i din inköpslista.
Är du säker på att du vill tömma inköpslistan?

Din inköpslista

Någonting gick fel när priserna hämtades. Försök igen.

Din inköpslista är tom

Kontakta våra belysningsspecialister

Belysningsmarknaden genomgår den största förändringen sedan glödlampan, från traditionell teknik till LED och styrsystem. Vi har kunskapen och resurserna för att tillsammans med dig sätta ihop de bästa belysningslösningarna genom att bistå med produktval, leverantörsval, projektering, kalkylering, ljusberäkningar och logistik. Genom att samarbeta med de starkaste varumärkena säkerställer vi att dina projekt alltid ligger i frontlinjen när det gäller teknikutvecklingen.

Ahlsells belysningsorganisation

Namn Roll Telefon E-post
Joakim Ceder Specialistsäljare Belysning Nedre Norrland 0270 143 47 joakim.ceder@ahlsell.se
David Larsson Specialistsäljare Belysning Stockholm 08 680 62 58 david.m.larsson@ahlsell.se
Anna Hammar Specialistsäljare Belysning Mellan 019 21 96 67 anna.hammar@ahlsell.se
Michael Berlin Specialistsäljare Belysning Öst 011 21 37 93 michael.berlin@ahlsell.se
Jothanna Lund Persson Specialistsäljare Belysning Väst (samt Jönköping, Sävsjö, Nässjö och Gislaved) 050 046 43 70 jothanna.lund.persson@ahlsell.se
Magnus Eriksson Specialistsäljare Belysning Väst (samt Jönköping, Sävsjö, Nässjö och Gislaved) 031 742 40 61 magnus.eriksson@ahlsell.se
Peter Predler Specialistsäljare Belysning Syd 040 14 29 51 peter.predler@ahlsell.se
Tony Uhre Teknikspecialist Belysning 031 742 40 55 tony.uhre@ahlsell.se
Stefan Hernström Kommersiell Produktchef Belysning 08 685 70 48 stefan.hernstrom@ahlsell.se
Johan Kejler Teknisk Produktchef Belysning 08 685 70 52 johan.kejler@ahlsell.se
Urban Hultqvist Teknisk Produktchef Belysning 010 471 19 00 urban.hultqvist@ahlsell.se

Våra specialistsäljare bistår med:

  • Utbildningar/seminarier
  • Ljusberäkning
  • Ljusstyrning
  • Energieffektivt produktval
  • Systemlösningar
  • Logistik
  • Kalkyl
  • Projektering

Mer information

Mer om oss som belysningspartner i vår broschyr.

Belysning, Armaturer, Ljuskällor

Meddelande från Ahlsell

Javascript är avstängt i din webbläsare. För full funktionalitet rekommenderar vi att du slår på Javascript

Meddelande från Ahlsell

Cookies är inaktiverat. För att sajten ska fungera korrekt måste webbläsaren tillåta cookies.